Supernova - sisestatav topelt õhu impulssstimulaator, Old Rose

44.96€ 59.95€

  • Tootja: Satisfyer
  • Mudel: k10080
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
Satisfyer Supernova võrgutab kliitorit sensuaalsete õhupulsside lainetega, stimuleerides samal ajal G-punkti võimsate vibratsioonidega. Tänu paindlikule kettliigendile kohandub silikoonvibraator teie anatoomiale, et rõõmustada teid täiusliku stimulatsiooniga. 

Paindlik kuju

Stimuleerib kliitorit kontaktivabade survelainetega, masseerides samal ajal G-punkti vibratsioonidega

Kahte mootorit saab eraldi juhtida, võimaldades arvukaid vibratsioonikombinatsioone

- 2 eraldi juhitavat mootorit
- Kehasõbralik silikoon  
- Veekindel (IPX7)
- Kuisutamisrežiim
- USB magnetiline laadimiskaabel kaasas
- Liitium-ioon aku
- Lihtne puhastada

Satisfyer Supernova: Topelt naudingut rõhulainete ja G-punkti massaažiga

Meie küülik on saanud Satisfyer Supernova uuenduse: see vibraator kohandub teie kontuuridele, et pakkuda teile ainulaadset naudingut. Samal ajal kui elegantselt kumer võlli masseerib teie G-punkti läbitungivate vibratsioonidega, tagavad väljastpoolt tulevate rõhulainete abil sügav kliitori stimulatsioon. Tänu silikoonist flex-tehnoloogiale ja seestpoolt paiknevale kettliigendile saate Satisfyer Supernovat hõlpsasti reguleerida nii, et rõhulaine vibraator tabab täiuslikult teie kuuma punkti ja edastab oma vibratsioone eriti intensiivselt. Käepide on ka piisavalt lai, et te ei kaotaks haardumist.
Kahte võimsat mootorit saab juhtida ka üksteisest sõltumatult, samas kui 10 erinevat vibratsiooniprogrammi ja 11 intensiivsust pakuvad lugematuid kombineerimisvõimalusi ja mitmekesist naudingut.

Satisfyer Supernova: Rabbit'i muud eelised

Satisfyer Supernova on valmistatud meditsiinilise kvaliteediga silikoonist, nii et hellalt hellitab teie erogeenseid tsoone nii seest kui ka väljastpoolt. Tänu veekindlale viimistlusele (IPX7) sobib see ka duši all või vannis kasutamiseks, nii et saate nautida end ka siis, kui asi läheb märjaks.
Pärast kasutamist saad vibraatorit hõlpsasti puhastada leige vee ja mänguasjapuhastusvahendiga. Kaasasolev USB-laadimiskaabel tagab, et see on kiiresti valmis kirglikeks naudinguteks, kui seda uuesti vajate.