Partner Box 1 (2 mänguasja komplekt)

74.96€ 99.95€

  • Tootja: Satisfyer
  • Mudel: K10074
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
Satisfyer Partner Box viib teid orgasmi reisile 2 kõige silmapaistvama tootega.

Kaas sisaldab lisaks Double Joy paarivibraatorile ka Sexy Secret vibreerivaid aluspükse, mis rikastavad teie armuelu. Kõiki 3 mänguasja saab juhtida tasuta rakendusega Satisfyer Connect, nii et saate seda juhtida Bluetoothi kaudu, ning see pakub muusikalisi vibratsioone, ümbritsevat vibratsiooni või kujundada oma vibratsiooni.

Satisfyer 'Double Joy': See silikoonist U-kujuline vibraator sisestatakse nii, et saate mõlemad nautida intensiivseid vibratsioone. Samal ajal kui üks võll stimuleerib klitorist väljastpoolt, stimuleerib mänguasja teine külg peenist. Mõlemad otsad vibreerivad sama võimsusega tänu selle kahele mootorile. Sisemine võll stimuleerib G-punkti sarnaselt. Tänu mugavale rakenduse juhtimisele saate hõlpsasti programmi vahetada isegi äärmise ekstaasi hetkedel.

Satisfyer 'Sexy Secret': Ergonoomiliselt kumera kujuga Sexy Secret on valmistatud turvalisest, pehme puudutusega silikoonist, mis kohandub teie kõveratele ja pakub vaikset, intensiivset vibratsiooni.

Satisfyer 'Royal One': turvalisest, pehme puudutusega silikoonist, millel on intensiivsed vibratsiooniprogrammid ja võimalus kontrollida rakendusega Satisfyer Connect app. Ergonoomilise kujuga rõngas istub mugavalt ümber peenise ja stimuleerib partneri kliitorit.

See komplekt sisaldab:

  • Satisfyer Double Joy
  • Satisfyer 'Sexy Secret'