• Naiste mänguasjade puhastus- ja desinfitseerimissprei

Naiste mänguasjade puhastus- ja desinfitseerimissprei

9.71€ 12.95€

  • Tootja: Satisfyer
  • Mudel: k10044
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
Satisfyer loodi selleks, et katapulteerida teid unustamatult intensiivsete orgasmide lainel pilve 9. Pole siis ime, et sa tahad oma isiklikku survelaine-imeesmängijat enda kõrval hoida. Kui teil on nii lõbus, peate oma naudingupartnerit regulaarselt ja põhjalikult puhastama, et see püsiks pikka aega nagu uus.

Nii värske, nii puhas!
Premium Desinfitseerimissprei tagab teie Satisfyerile igakülgse hügieeni ning igakülgse kaitse bakterite ja viiruste eest. Vältige tõhusalt seeninfektsioone ja muid haigusi ning nautige kõhklematult värsket naudingut, isegi kui kasutate oma kõrgelennulist sõpra sageli.

Kasutamine
Satisfyer'i põhjalikuks puhastamiseks alustage maheda seebi ja veega. Tänu veekindlale viimistlusele võite siinkohal olla väga põhjalik. Vahusta oma mänguasja ohtralt ja loputa maha. Kui teie Satisfyeril on eemaldatav lisa, võite seda ka eraldi puhastada. Seejärel pihustage desinfitseerimissprei mitu korda kogu mänguasja pinnale. Kui pind on piisavalt niiske, laske desinfitseerimisvahendil 1-2 minutit mõjuda ja pühkige seejärel puhta, kuiva lapiga. Teie Satisfyer on valmis järgmiseks sensuaalseks naudinguks!

- alkoholivaba koostis
- õrn desinfitseerimine
- sobib ideaalselt kõikidele Satisfyersi seadmetele
- hooldamine ja puhastamine ilma plekkideta
- kaitse bakterite ja viiruste eest

150 ml