• Mehe mänguasjade puhastus- ja desinfitseerimissprei

Mehe mänguasjade puhastus- ja desinfitseerimissprei

9.71€ 12.95€

  • Tootja: Satisfyer
  • Mudel: k10042
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
See alkoholivaba mänguasjade desinfitseerimisvahend pakub lihtsat ja usaldusväärset kaitset bakterite ja viiruste vastu. Tänu selle praktilisele pihustusotsikule on toodete puhastamine lihtne, õrn ja tõhus korraga.

Satisfyer's Men desinfitseerimissprei on spetsiaalselt mõeldud seksimänguasjade materjalidele ja sobib seega ideaalselt teie Satisfyerile. Et vältida mikroobide ja bakterite levikut, peaksite Satisfyerit desinfitseerima enne ja pärast iga kasutamist, kuid te ei tohiks kasutada tavalist desinfitseerimisvahendit, kuna see võib õrna pinda rünnata ja muuta selle poorilisemaks. Satisfyer Toy Cleaner on õrn nii naha kui ka mänguasjade suhtes ning nõuetekohase hoolduse, puhastamise ja regulaarse desinfitseerimise korral saate oma mänguasjadest kaua rõõmu tunda.

Pealiskaudseks puhastamiseks võite Satisfyerit puhastada kuuma vee ja maheda seebiga. Seejärel niisutage pinda mõne pritsiga Men Disinfitseerimissprei ja laske sellel paar minutit mõjuda ning pühkige pind puhta lapiga. Masturbaatori puhastamise korral võite puhastamiseks eemaldada kate kestalt ja pärast desinfitseerimist puuderdada seda Satisfyer'i uuenduspulbriga, et säilitada naha sarnase materjali paindlikkus pikaks ajaks.

Omadused:

    Ilma alkoholita
    Kasutamise lihtsus
    Pehme puudutusega