Double Love, must

44.96€ 59.95€

  • Tootja: Satisfyer
  • Mudel: k10039
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
Double Love, meie luksuslik paarisvibraator, pakub põnevat pehmet silikooni koos kvaliteetse väärismetalliga. Topelt koos mugava juhtmevaba kaugjuhtimispuldi ja meie kõrgtehnoloogilise rakendusega on võimalik mängida pikalt ja võimalused on lõputud!

Satisfyer Double Love: Luksuslik paarisvibraator koos rakenduse juhtimise ja kaugjuhtimispuldiga
Nautige armastuse ajal värsket õhku Satisfyer Double Love'iga! 2 mootoriga paarisvibraator avaldab muljet oma klassikalise U-kujuga, mis stimuleerib mõlemaid partnereid võimsate vibratsioonidega. Kergelt kumer võlg sisestatakse vaginaalselt ja stimuleerib samaaegselt nii G-punkti kui ka peenist, samal ajal kui ülemine osa tituleerib kliitorit. Kehasõbralik silikoon võrgutab ka oma sileda tunnetusega.
Satisfyer Double Love'il on ka optiliselt palju pakkuda: Kvaliteetsest, ehtsast metallist valmistatud rafineeritud detailid annavad teie armatsemisele luksusliku hõngu.

Veelgi rohkem rõõmu tänu rakenduse juhtimisele
Satisfyer Double Love'i saab juhtida nii kaasasoleva juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga kui ka tasuta Satisfyer Connect Appiga. Rakenduse abil saate koos oma armuelu uusi tahke avastada: Lisaks seadme kaugjuhtimisele saate luua ka oma vibratsiooniprogramme või pidada heli- ja videovestlusi. Mida sa veel ootad? Paarisvibraator on veekindel (IPX7), nii et see võib oma kuumade vibratsioonidega rikastada teie armuelu ka duši all või vannis. Kui teie paarisvibraatorist peaks kunagi aur otsa saama, saate kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil integreeritud patareisid laadida.

- Ehtne metall
- Juhtmeta kaugjuhtimispuldiga
- Kasutamine partneri poolt
- Kehasõbralik silikoon
- Veekindel (IPX7)
- Saab kasutada ka ilma rakenduseta
- Eelseadistatud programme saab redigeerida
- Rakendus pakub lõputut programmivalikut
- Kuisutamisrežiim
- Laetav Li-ion aku
- Magnetiline USB-laadimiskaabel kaasas
- Lihtne puhastada
- 10 vibratsiooniprogrammi