Kliitori stimulaator koos punktvibraatoriga, Hot Red

33.71€ 44.95€

  • Tootja: Martinella
  • Mudel: k10056
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
Martinella, naissoost stimulaator, millega tunned end kuningannana, ilma et peaksid kellestki sõltuma, et nautida oma seksuaalsust ja kõige sügavamaid aistinguid.

Martinella on multifunktsionaalne kliitoristimulaator. Ja te võite öelda, veel üks kliitori stimulaator? Turul on palju ... Kuid miski ei ole tegelikkusest kaugemal, Martinella jätab teid sõnatuks, te saate ainult rõõmuga viriseda.

Roosi disain on pehmelt öeldes uuenduslik. Martinella tipus leiate ilusad omavahel seotud kroonlehed, mis lõpeb kliitori imemisega, millel on 10 imemisfunktsiooni, mis on täiuslik tunnete tõstmiseks. Ja te küsite endalt, miks multifunktsionaalne? Las ma selgitan seda teile.

Selle roosi vars ei anna mitte ainult seda tõelise roosi puudutust, vaid sellel on eredate värvidega 10 vibratsioonifunktsiooni ja see toimib ülivõimsana punktvibraatorina. See funktsioon sobib ideaalselt mis tahes kehaosa, näiteks nibude stimuleerimiseks. Viimane, kuid mitte vähem tähtis, on õrn ja erootiline pehme silikoonist liblikas, mis liigub vibratsiooniga koos, nii et saate stimuleerida mis tahes kehaosa. Kuid ärge arvake, et see liigutab ainult tiibu, vaid et kogu liblikas muutub kahekordseks naudinguks ja et sisenete kujuteldamatu naudingu maailma.

Martinella on ka kahesüsteemne, mis tähendab, et selle mootorid töötavad eraldi. Üks neist juhib roosi imemist, teine aga varre vibratsiooni, mis paneb liblika koos sellega vibreerima. Pidage meeles, et võite liblika eemaldada, millal iganes soovite.

Et Martinellat tänapäeva maailma tõsta, on see täiesti IPX7 veekindel, selle materjalid on eriti pehmed Premium silikoonist ja tänu magnetilisele USB-laadijale saate seda ootamatult laadida. Lisaks, kuigi sellel on kaks võimsat mootorit, on selle müratase väga madal, vähem kui 50 dB, teie saladus on Martinellaga turvaline.

Ärge unustage kasutada oma lemmik veepõhist libestusvahendit, näiteks Nanami N-506, et kogemus oleks maksimaalne ja puhastage seda enne ja pärast kasutamist mänguasjapuhastusvahendiga, näiteks N-507, et Martinella oleks teiega kogu elu.

Omadused.

    10 imemisfunktsiooni
    10 vibratsioonifunktsiooni
    Liblikas silikoonist stimulaator
    Suure võimsusega punktvibraatori funktsioon
    Võimas kahekordne sõltumatu mootor
    Lihtsalt ligipääsetavad juhtimisseadmed
    Kõrgeima kvaliteediga kõrgekvaliteedilised silikoonmaterjalid
    Magnetiline USB laetav
    Veekindel IPX7

Mõõtmed:

    Kogupikkus: 15cm
    Roosi pikkus: 6.5-7cm
    Varre pikkus: 8.5cm