I Rub My Duckie 2.0, Paris kuld

22.46€ 29.95€

  • Tootja: Big Teaze Toys
  • Mudel: k10005
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
I Rub My Duckie 2.0 Paris kollektsioon on uhke kuldne, sädelev hõbedane, šikk must ja klassikaline roosa ning viib sind armastuse linna. Tema kaunis eemaldatav boa tundub sinu nahal pehme ja kihisev. Ehtne Svarovski kristall annab sellele armsale kummipardile glamuuri. Selle massaaživahendi võimsad vibratsioonid on sinu kehale naudinguteks ja annavad sulle lõõgastustunde. Isegi duši all või vannis, sest selle veekindla vibraatoriga saad liikuda igas suunas.

Massaažipardi saab kasutada kogu kehal. Lõõgastumiseks ja jäikade lihaste pehmendamiseks. Et istuda ja tunda pehmet kihelust oma nahal. Ja kui tunned, et soovid teha ulakusi, siis lase sellel pardil laskuda oma kõige intiimsematesse kohtadesse, et nautida tugevat vibratsiooni. Tänu erinevatele vibratsioonimustritele saate oma kummipardi vibreerida nii palju kui soovite.

I Rub My Duckie 2.0 on tugevama ja vaiksema mootoriga kui tema eelkäija, varustatud 7 vibratsioonimustriga ja täiesti veekindel.

Ideaalne kingitus endale või kingituseks.

- Kõige armsam vibraator
- Pakub sügavat massaaživibratsiooni
- 7 vibratsiooni- ja intensiivsusrežiimi
- Võimas ja vaikne mootor
- 100% täielikult veekindel
- Ftalaadivaba
- Lihtne puhastada
- Vajab ühte AAA patareid
- Eemaldatav sulg Boa
- Ehtne Swarovski kristall nokas

Lõõgastuge... ja tundke end lihtsalt hästi

Sa ei pea enam mõtlema, mida kinkida või osta, sest need armsad vanniputukad on erinevates värvides, igaühele on midagi!
Ja, sa ei pea neid ära kinkima, vaid võid neid ka endale osta ja ennast hellitada. Kui tore on salvestada mitu värvi ja tüüpi koos!