Pleasure Overload nädalane mäng (7-osaline komplekt)

37.46€ 49.95€

Avastage Anastasia ja Christian Grey'i kuumad seiklused uuesti koos "Viiskümmend halli varjundit" ametliku kollektsiooniga "Fifty Shades of Grey". Need hoolikalt kureeritud mänguasjad ja köitmistarvikud põhinevad erootilisel kirjanduslikul fenomenil, mis tutvustas paaridele kogu maailmas BDSM-i sensuaalsust, müüs üle 150 miljoni eksemplari kogu maailmas ja tõi kaasa kolm väga edukat filmi. Need hoolikalt kureeritud mänguasjad ja köitmistarvikud on olnud ülemaailmne edu alates nende esmakordsest müügiletulekust 2012. aastal.

Ja nüüd on sarja kõige populaarsemad tooted inspireerinud nelja täiesti uut kollektsiooni. Pleasure Overload Collection on luksuslike komplektide kogumik, mis pakub paaridele kõike, mida nad soovivad oma mänguruumi loomiseks.

- Enim müüdud naudingutooted paaridele, mis õhutavad romantikat ja inspireerivad uusi mängimisviise
- Sisaldab Fifty Shades of Grey massaažiõli, lõhnaküünla, silmakinnitust, massaaživahendit, kikkerit, satiinist kinnipidamisvahendeid ja eelmängu noppeid.
- Pimendusside ja satiinist kinnipidamisrihmad on pehmed ja sensuaalsed, ideaalsed bondage-mängu algajatele.
- Närvipael, massöör ja massaaživõli äratavad närvilõpmeid, et suurendada tundlikkust ja suurendada erutust.
- Esialgse mängu noppeid, mis inspireerivad ja rõõmustavad paaride magamistoas.
- Mõeldud paaridele
- Logo kleebis massaažiõlil ja purgi sildil ning trükitud kikkerite käepidemele, massöörile ja noppadele. Silmaklappidel ja sidemetel on trükitud logo silt