• Adonis Rabbit vibraator, lilla

Adonis Rabbit vibraator, lilla

71.24€ 94.99€

  • Tootja: Svakom
  • Mudel: k10018
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
Adonis on suur kahe mootoriga vibraator, millel on harjatud pea ja käsi G-punkti täiendavaks stimuleerimiseks. Adonisel on soojendusfunktsioon, mis soojendab veidi üle kehatemperatuuri umbes 38 Celsiuse kraadini. Ergonoomiliselt disainitud, harjaline topeltpeaga massöör annab teile korraga nii G-punkti kui ka kliitori stimulatsiooni. Mõlema pea ainulaadne hargitud disain viib teid kohtadesse, mida te poleks kunagi arvanud, et naudingutoode võiks. Adonis on varustatud 8 erineva vibratsioonirežiimiga. Adonis on valmistatud keskkonnasõbralikust kehakindlast silikoonist, on 100% veekindel ja võib minna sinuga koos vanni või basseini.

Ribitud disain
Sellel on mõlemas otsas ribilise disainiga topeltmootor, et stimuleerida kliitorit ja g-punkti samaaegselt.

Konstantne soojendustemperatuur
Adonise sisseehitatud soojendussüdamik suudab soojendada kuni 38 Celsiuse kraadini, mis on lähedane inimese kehatemperatuurile. See soe puudutus on rohkem nagu nahk, vähendades oluliselt inimkeha tõrjumise tunnet. Seetõttu saate nautida kuuma seksi ka külmal talvel.

Veekindel
Soojendav seksimänguasju naistele Adonis on veekindel, mis tähendab, et saate teda kasutada isegi vee all. Mitte ainult puhastamine ei ole lihtne, vaid teil on ka rohkem lõbu vannis või basseinis. Kujutage ette, et lamate oma hubases vannis, Adonis teeb oma tööd vee all, lainetus puudutab teie nahka nagu härrasmees. Vee mürin, kliimaksist tulenev urisemine, teie keha väriseb erutusest sumedas vees. See on lihtsalt nagu imeline muusika, mis mängib taevas.

Täiesti uus kliitori massaažija disain
Üks mootor G-punkti masseerimiseks, teine kliitori masseerimiseks. Klitorismassaažeri ingel on väiksem ja suurus on suurem, nii et jõuab kergesti kliitorini ja pakub lisamõnusid.

SVAKOM logo mõlemal küljel, luksuslik disain
Adonis on kujundatud logoga mõlemal küljel, kui vibraator on sisse lülitatud, säravad logod luksusliku võlu abil

36 erinevat sageduskogemust
Adonisel on 7 erinevat režiimi ja 5 intensiivsust igas režiimis, seega on teil 7 x 5 = 35 + 1 (intelligentne režiim) = 36 valikut. Rohkem võimalusi teie jaoks, et uurida.

SVAKOM Intelligentne režiim
Adonisel on SVAKOM Intelligent Mode, mis imiteerib kõrgelt vibratsioonisagedust kogu seksiprotsessis algusest kuni orgasmini. Ühe klõpsuga nupule S, saate alustada imelist seksirännakut. Alates tagasihoidlikust eelmängust, seksikast kiusamisest, tugevast pulseerimisest kuni mitmekordse kliimaksini, see on taevalik seksikogemus, mida te ei taha vahele jätta.

Hiiglaslik laetav aku
Adonis võttis kasutusele liitiumaku ja selle naiste laetava vibraatori aku mahtuvus on 2200mAh, mida saab täielikult laadida vaid 2,5 tunniga ja pakkuda umbes 48 tundi pidevat naudingut.

Keskkonnasõbralik materjal
Adonis on valmistatud keskkonnasõbralikust silikoonist, see läbis kõik ranged testid ja saavutas enne turule minekut kõrge standardi.

Vaikne ja vaikne
SVAKOM kasutab ainult kõrgeima kvaliteediga mootoreid, mis on tarnitud parimatelt tootjatelt. Nii teame, et meie mootorid on võimsad , vaiksed ja pika elueaga. Adonise hääl on pärast sisselülitamist alla 50 db, te vaevalt kuulete midagi kaugemalt kui 1 meetri kauguselt.

Toote omadused
- Ribitud disain parema stimuleerimise jaoks
- Küttefunktsioon
- Täiesti uus klitorise massaažija disain
- Ergonoomiline nupu asend
- Võimas ja kauakestev vibratsioon
- Veekindel
- SVAKOM Intelligentne režiim
- SVAKOM logo mõlemal küljel luksuslikuks disainiks
- 36+ erinevat sageduse kogemust
- Valmistatud keskkonnasõbralikust materjalist
- Vaikne sosinaline heli
- Laetav

Spetsifikatsioonid
Materjal: kehakindel silikoon
Suurus: 200x88x38mm
Kaal: 190g
Aku mahutavus: 2200mAh
Aku tüüp: aku: Patarei: Polümeer liitium aku
Laadimisaeg: 2,5 tundi
Maksimaalne pidev kasutamine: 48 tundi
Vibratsioonirežiimid: 7+1
Intensiivsused: 5
Veekindlus: 100% veekindel