Dual Kiss - sisestatav õhu impulssvibraator, must

37.46€ 49.95€

  • Tootja: Satisfyer
  • Mudel: k10094
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
Ole valmis oma vanale armastajale hüvasti jätma ja ütle tere tulemast Dual Kiss'ile! Satisfyer Dual Kiss pakub nii sisemisi aistinguid kui ka meie auhinnatud Air-Pulse-tehnoloogiat ning on ideaalne neile, kes otsivad 2-in-1 lahendust. Kergelt kumera võlliga kogege oma uue Dual Kissiga sihipärast g-punkti erutust. Selle mitmekülgse armastaja teisest otsast leiad täpsed Air-Pulse rõhulained, mis saadavad sind kindlasti puhtasse õndsusesse. Dual Kiss on varustatud kahe sõltumatult juhitava mootoriga, millel on 10 vibratsiooniprogrammi ja 11 rõhulainetuse intensiivsust. Dual Kiss on valmistatud kehakindlast silikoonist ja on laetav. See on IPX7 veekindel ja valmis sügavale sukeldumiseks! Kogege uusi naudingu saavutusi oma täiesti uue Dual Kissiga.

Dual Kiss avaldab teile muljet imeliste rõhulainete ja vibreeriva sisestatava võlli kombinatsiooniga. Nahasõbralik, pehme silikoon ja veekindel viimistlus täiustavad disaini. 

Valmistatud ülipehmest, kehasõbralikust, meditsiinilise kvaliteediga silikoonist, mis on sileda puudutusega ja äärmiselt hügieeniline.

Klitorise samaaegne stimuleerimine rõhulainete ja vibratsiooni abil

Tänu veekindlale (IPX7) viimistlusele saab seda mänguasja kasutada ohutult vees ja seda on lihtne puhastada

- 2 sõltumatult juhitavat mootorit
- Veekindel (IPX7)
- Kuisutamisrežiim
- Magnetiline USB-laadimiskaabel kaasas
- Kliitori stimuleerimine rõhulainete abil ja G-punkti stimuleerimine vibratsiooni abil
- Kehasõbralik silikoon
- 11 rõhulainete intensiivsust + 10 vibratsiooni seadistust
- Laetav Li-ion aku
- Lihtne puhastada

Satisfyer Dual Kiss: kahepoolne õhkimpulssvibraator
Satisfyer Dual Kiss suudab nii mõndagi: Kehasõbralikust silikoonist valmistatud õhkimpulssvibraatorit saab kasutada ka G-punkti vibraatorina, et rahuldada kõiki teie soove. Ümmargune rakenduspea võib stimuleerida teid kliitorit sensuaalsete, pulseerivate rõhulainetega või saate nautida stimuleerivat G-punkti massaaži kergelt kumeraks vibreeriva võlli abil. See on ka tõeline pilkupüüdja oma keerulise välimuse ja elegantsete metalldetailidega!

Satisfyer Dual Kiss'iga on igakülgne lõbu.
Ja see muutub veelgi paremaks: Dual Kiss on veekindel (IPX7), nii et see on ideaalne mängukaaslane pikkade vannide ja kuumade duššide jaoks - ja seda on lihtne puhastada. Kui teie seadmest peaks kunagi aur otsa saama, saate integreeritud patareisid laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil.