Lelo HEX Respect XL kondoomid, 3 tk

7.43€ 9.90€

  • Tootja: Lelo
  • Mudel: k10087
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)

Pane end riidesse maailma esimese disainerkondoomiga.

Tänu suurele klientide nõudlusele on HEX Respect XL nüüd suurem kui kunagi varem ja see on uusim kontseptsioon, mis täiendab LELO luksuskondoomi pakkumist. Stiilselt pakendatud, et sobida kasutaja elustiili ja suuremate mõõtmetega, on HEX Respect XL kondoom suurematele meestele, kes võtavad seksi tõsiselt ja on uhked oma naudingu üle. 58 mm läbimõõduga Respect XL on üks suuremaid kondoome turul ja pakub tõelist erinevust 54 mm originaalist. HEXi tootesarja puhul on tegemist valikute sügavusega.

LELO HEX kondoomid on alates nende turuletulekust 2016. aastal tõeliselt säranud. Vaid aastaga on HEX juba väljakujunenud kaubamärk, mis on saadaval 21 000 müügikohas üle kogu USA, tuues LELO naudingu ja luksuse pärandi sadadesse tuhandetesse kodudesse. HEX on aastakümnete esimene tõeline edulugu selles tööstusharus ja Respect XL on kogu selle töö kulminatsioon. Tervisliku seksuaalse eneseväljenduse uue laine teine põlvkond.


LELO HEX Respect XL. Disainerkondoom.

Alates HEX Original'i 2016. aasta turuletoomisest on kliendid nõudnud rohkem suurusi - eelkõige suuremat suurust. Nii et rahva nõudluse tõttu pakume uhkusega Respect XL, 58 mm läbimõõduga kondoomi. Uuringud näitavad, et mehed tunnevad kondoomi suuruste erinevust koguni 2 mm. 4 mm erinevus Original ja Respect XL vahel, nagu meie kliendid soovisid, pakub veidi rohkem hingamisruumi neile, kes eelistavad vähem piiravat sobivust. Sest kondoomid, mis sobivad paremini, tunnevad end paremini.


Kuidas LELO HEX töötab?

LELO HEX pakub tugevust, õhukest ja sensatsiooni tänu oma revolutsioonilisele kuuekandilisele struktuurile. See on esimene suur uuendus aastate jooksul ja meedia kogu maailmas nimetab seda üheks olulisemaks edusammuks kondoomitehnoloogias aastakümnete jooksul.

Oma 350 omavahel ühendatud kuusnurkadest koosneva struktuuriga võimaldab HEX tundlikumat ja intiimsemat seksuaalset tunnet, samuti turvalisemat istuvust, mis haarab kandjat õrnalt, et võidelda libisemise vastu. Väljastpoolt täiesti sile, seestpoolt tekstureeritud; kuuekandiline võrk seespoolt laieneb ja venib, et sobida kindlalt paljudele kujudele.


Üksikud rakud: Võrgustik ei võimalda mingeid kompromisse. Vaid 0,045-0,055 mm paksusega on HEX üks kõige õhematest kondoomidest turul.


Ohutus: HEX mitte ainult ei vasta, vaid ületab ka kõik rahvusvahelised ohutusstandardid. Lisaks sellele testime elektrooniliselt kõiki meie poolt tarnitavaid kondoome, et tagada kõrgeim kvaliteet.


Ainulaadne disain: Loodusest inspireeritud disain kohandub kandjale nagu miski muu.


Oluline statistika

- Materjal: Looduslik lateks

- Paksus: 0.045mm Läbimõõt: 58mm (4mm laiem)

- Pikkus: 195mm (15mm pikem)

- Kergelt lõhnastatud

- Naturaalne värvus

- Lubrikatsiooniga (mitte spermitsiidne)