Monroe 2.0 Vibe, lilla

37.46€ 49.95€

  • Tootja: Engily Ross
  • Mudel: k10022
  • Saadavus: Kohapeal olemas (saatmine 1-2 päeva)
Mõjutatud tehnoloogiast, disainist ja kõige varjatud soovidest.

Oleme kirglikud erootiliste mänguasjade loojad, mis on kehale ohutud ja ideaalsed seksuaalseks uurimiseks.

Me armastame seda, mida teeme, ja seetõttu on kõik Engily Ross® tooted strateegiliselt kavandatud ja hoolikalt valmistatud, et pakkuda parimaid naudingukogemusi.

Iga üksik toode on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja sellel on võimsad vibreerivad mootorid, mis tekitavad orgasmi.

Monroe on vibraator, mis ühendab endas elegantse, rafineeritud ja mugava disaini õrna, kuid kindla meditsiinilise silikooniga, et anda sellele jõudu, et pakkuda teile naudingut. Saate nautida mitte rohkem ega vähem kui 8 vibratsioonifunktsiooni ja 3 pulsatsiooniintensiivsust, nii et otsite ja leiate teile kõige meeldivama kombinatsiooni.

Võtke Monroe kaasa, kuhu iganes soovite, see on täiesti veekindel ja USB-ga laetav, nii et te ei pea muretsema tüütute patareide pärast. Lisaks kõigile nendele eelistele teeb selle võimas mootor peaaegu üldse müra, vähem kui 50 dB, keegi ei tea, mida te teete.

Kuid Monroe ei tööta mitte ainult nagu vibraator, vaid te võite seda kasutada nii, nagu soovite. Stimuleerige oma kliitorit, punkti G, isegi oma nibusid, piiriks on teie kujutlusvõime. Puhastamine on väga lihtne, kasutage lihtsalt sooja vett ja head mänguasja puhastusvahendit või neutraalse pH-ga seepi.

Omadused:

    8 + 3 vibratsioonimustrit
    Meditsiiniline silikoon erakordseks kehakaitseks
    Fataadivaba
    Väga lihtne puhastada
    Kasutage ainult veepõhise määrdeainega
    Laetav USB kaudu
    Liitium-polümeer aku - 600 mA
    Veekindel IPX6
    Võimas mootor
    Müratase: alla 50 dB
    2-aastane garantii
    Projekteeritud Euroopas
    Mõõtmised: 19,1 cm x 4,2 cm x 6 cm.
    Peso: 128 g.

Karbi sisu:

    Monroe
    USB-kaabel
    Kasutusjuhend mitmes keeles